شکستن رکورد تولید ورق های فولاد در کاشان

5 حرداد 1400 ساعت: 11:39:46
منبع : آهن آتیه


شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با تولید ماهانه ۲۱ هزار و ۵۵ تن ورق فولادی رکورد قبلی تولید خود را شکست.
به گزارش فولاد مهر آتیه ساز، در ادامه موفقیت های فولادسازان کشور و ثبت رکوردهای تازه در تولید فولاد، شرکت فولاد امیر کبیر کاشان نیز رکورد تولید ورق های فولادی خود را ارتقا داد.
شهرام عالی وند، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با اعلام این خبر افزود: با همت و تلاش تمام نیروهای تولیدی و پشتیبانی و با تکیه بر توان داخلی، همراه با برنامه ریزی و مدیریت فرایندها، رکورد ماهیانه تولید در خط نورد سرد به ۲۱ هزار و ۵۵ تن ارتقا یافت.
مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در ادامه خطوط تولید این شرکت را واحدهای اسیدشویی، نورد سرد، گالوانیزه و آنیل معرفی و تصریح کرد: در سال گذشته، با وجود همه گیری کرونا و تعطیلی شرکت به مدت ۲۳ روز در فروردین ماه آن سال، با همت و تلاش مضاعف همکاران شرکت و با برنامه ریزی دقیق، تعمیرات دوره ای و جلوگیری از توقف خطوط تولید، رکوردهای جدیدی به ثبت رساندیم.
شهرام عالی وند، ظرفیت اسمی خطوط تولید ورق گالوانیزه در سال ۱۳۹۹ را ۱۵۵ هزار تن عنوان کرد و افزود: با افزایش بهره وری در این شرکت، بنا داریم ظرفیت این واحد را به ۱۶۰ هزار تن در سال افزایش دهیم، ضمن این که ظرفیت تولید در نورد سرد در حال حاضر ۲۲۷ هزار تن است و در تلاشیم این رقم را در سال ۱۴۰۰ به ۲۴۰ هزار تن ارتقا دهیم.